Oferta | 10 Styczeń 2008

Zapraszamy do Wisły Małej do "Restauracji, Hotelu Pustelnik". U nas mile spędzisz czas. Pustelnik to wspaniałe miejsce na kilkudniowy wypoczynek. Na życzenie gości możemy zagwarantować pełne wyżywienie.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok.Restauracja

Bogata karta menu od tradycyjnych pierogów poprzez wątróbkę z jabłkiem do chrupiącej kaczki podawanej z opiekanymi ziemniakami i zestawem surówek.

Dla gości, którzy spróbowali kuchni świata, zapraszamy na wybornie carpaccio podane z grzankami.

Dla wszystkich, którzy cenią tradycyjną śląską kuchnie proponujemy: zupy (żurek śląski, rosół), rolada śląska (krojony farsz) + kluski + modra kapusta lub karczek faszerowany z kapustą zasmażaną.

Dla wszystkich gości odwiedzających restaurację mamy zawsze niespodziankę w postaci lampki szampana lub wyśmienitej szarlotki – a jabłka pochodzą z naszego sadu, który jest również do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy codziennie:
Poniedziałek-Piątek 12.00 - 22.00
Sobota 12.00 - 24.00
Niedziela 12.00-22.00Oferujemy również mniejszą salę VIP na kameralne przyjęcia i spotkania.

Ze względu na przygotowanie wszystkich dań ze świeżych produktów – sosy, zupy, mięso pieczone na zamówienie – czas oczekiwania na danie wynosi do 30 min.

W naszej restauracji możecie się Państwo napić dobrego wina z różnych części świata. Na obecny czas możemy zaproponować 40 gatunków win od Francji, Hiszpanii, Włoch poprzez Izrael i Nowy Świat.

Nasza restauracja pomieści:
sala główna – ok. 90 gości jako osoby indywidualne
sala łukowa – ok.35 osób
sala kamienna – 70 osób + 20 wnęki łukowe
sala lustrzana - 170 osób

Jeżeli chcecie państwo odpocząć po trudach pracy lub spotkać się z przyjaciółmi, proszę do nas zadzwonić. Świadczymy również usługi kateringowe.Organizujesz przyjęcie okolicznościowe - urodziny, wesele - zgłoś się do nas. Razem zaplanujemy imprezę, ustalimy indywidualne menu oraz doradzimy tak, abyście Państwo mogli na długo wspominać chwile spędzone w naszej restauracji.

Hotel

Posiadamy 15 pokoi (będzie więcej - inwestycja w toku): jednoosobowych, dwuosobowych oraz apartament rodzinny dla czterech gości. Pokoje wyposażone są TV, chłodziarki.  W każdym pokoju znajduje się łazienka.

Cennik:
- pokój 1 osobowy: 100 zł
- pokój 2 osobowy: 140 zł
- pokój 3 osobowy: 210 zł
- pokój 4 osobowy: 280 zł

Cena śniadania wynosi 15 zł / 1 osobę.Dla gości hotelowych znajduje się osobny strzeżony parking. Od maja do dyspozycji oddamy również ogródek restauracyjny, a latem czas wolny będzie można spędzić w Starym Sadzie. Od maja zapraszamy najmłodszych do zabawy na placu zabaw z huśtawką i piaskownicą oraz zjeżdżalnią, drabinkami wspinaczkowymi (teren jest ogrodzony).fot. MG Foto Marek Grucka

Na terenie Restauracji jest dostęp o internetu.

powrót


Aby otrzymywać powiadomienia o nowościach, promocjach, ofertach prosimy o dopisanie swojego adresu e-mail do listy mailingowej.

Zaproś do nas swoich znajomych. Możesz zrobić to tutaj


  © 2005 - 2022 PUSTELNIK - Wszelkie prawa zastrzeżone